Biura

Możemy zaoferować Państwu lokale biurowe lub biurowo-usługowe (na parterze) o powierzchni już od 12m2. Największe pomieszczenie ma powierzchnię 400m2.

Stawki czynszowe kształtują się na poziomie cen istniejących na rynku wynajmu powierzchni komercyjnych w Wołominie. U nas jednak w opłacie czynszowej otrzymują Państwo znacznie więcej. Po szczegóły zapraszamy tutaj.

Pomieszczenia nie wymagają inwestycji - wszystkie lokale posiadają wykładzinę dywanową, sieć komputerową i telefoniczną oraz system alarmowy i przeciwpożarowy, ściany są zawsze odmalowane, a w oknach znajdują się żaluzje lub verticale. Oświetlenie spełnia standardy budynków biurowych i usługowych.

Biura

Brak jest kosztów uruchomienia usług telekomunikacyjnych. Usługi są aktywne od pierwszego dnia najmu. Sam proces uruchamiania usług na Państwa komputerach może bezpłatnie przeprowadzić nasz pracownik (w tym również konfigurację sieci komputerowej).

Budynki "WILEŃSKA PARK 51" są wyposażone w centralę telefoniczną pozwalającą udostępnić praktycznie dowolną ilość linii telefonicznych z przydzielonym numerem zewnętrznym. Dodatkowo możemy świadczyć usługi grupy PBX dzięki czemu nie macie Państwo konieczności kupowania własnej centrali telefonicznej. Istnieje możliwość przeniesienia dotychczas używanych numerów telefonów.

Najemca ma możliwość skorzystania z usług dodatkowych takich jak dostęp do Internetu (również z parametrami SLA), usługi transmisji danych, usług Frame Relay, MetroEthernet, usług łączy dzierżawionych. Posiadamy WŁASNE światłowody do punktu styku operatorów oraz komin o wysokości 45 metrów, który służy jako maszt telekomunikacyjny dla naszych Klientów. Nasze routery umożliwiają zestawienie łącz VPN w dowolnej ilości i konfiguracji. Dwie profesjonalne serwerownie umożliwiają kolokację komputerów naszych Najemców oraz pełne zabezpieczenie strony informatycznej.

Okres najmu każdorazowo jest negocjowany indywidualnie. Preferowany przez nas jest najem na czas określony. Jesteśmy jednakże otwarci na wszelkie Państwa propozycje w tym zakresie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.