Galerie

Kompleks z zewnątrz

Kompleks wewnątrz

Sale szkoleniowe i konferencyjne

Wileńska PARK 51

„Wyznaczyliśmy sobie jasne cele: niezmienna jakość świadczonych usług, dbanie o satysfakcję naszych klientów i elastycznością rozwiązań dopasowywać się do ich preferencji.
Jesteśmy pewni, że posiadając tak dobrą lokalizację, doskonałe zaplecze techniczne i grono doświadczonych fachowców, będziemy mogli sprostać wszystkim czekającym nas wyzwaniom."

Nasz kompleks biurowo-usługowy to cztery nowoczesne, funkcjonalne, jedno i 3-piętrowe budynki o powierzchni całkowitej ok. 4000m2.

Oferujemy doskonałe warunki najmu, w tym: indywidualnie regulowaną klimatyzację, 24-godzinną ochronę fizyczną oraz interwencyjną, całodobowy monitoring i kontrolę dostępu oraz...

więcej »


Opinie Najemców

Budowanie nowej marki na rynku bankowym, w tak przyjaznym i życzliwym środowisku było i jest ogromną przyjemnością. Wileńska PARK 51 jest idealnym wyborem, zapewniającym współpracę funkcjonującą na zasadach partnerstwa i zaufania. Tak ważnych i potrzebnych w biznesie.

Jadwiga Sasin, Dyrektor Oddziału Alior Bank w Wołominie

 

Stwierdzam, że współpraca z Firmą BJM Sp. z o.o. w Wołominie od wielu już lat układa się wzorowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze stworzonych nam warunków i stałej troski Gospodarza o to, aby spokojnie i bezproblemowo funkcjonować na lokalnym rynku usług ubezpieczeniowych. To bardzo ważne dla naszej działalności, że także w trudnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc, gwarantującą niezakłóconą pracę na rzecz naszych Klientów.

HDI Asekuracja TU S.A., Dyrektor II Oddziału w Warszawie, Jerzy Cyba

więcej »